Realizátoři a partneři

 

WALDORF PLZEŇ o.s.

www.waldorfplzen.cz

OLYMPUS DIGITAL CAMERAJsme občanské sdružení, které dlouhodobě usiluje o rozvoj waldorfské pedagogiky v Plzni, pořádá kulturní, vzdělávací a volnočasové akce pro děti a rodiny s dětmi a podporuje stávající waldorfské třídy.

Pro projekt zajišťujeme administrativu a technické zázemí, do budoucna chceme v Centru nabízet nebo zprostředkovávat vzdělávací a volnočasovou činnost pro děti a rodiny s dětmi. Chceme z Centra udělat místo vzdělávání, ale i setkávání napříč generacemi.

 

Waldorfská základní škola Dobromysl o.p.s.

www.skoladobromysl.cz

OLYMPUS DIGITAL CAMERAJsme zřizovatel waldorfské základní školy v prostorách Centra, pod kterou od září 2014 přejdou stávající waldorfské třídy, provozované v této chvíli při 15. ZŠ Plzeň.

Naším hlavním přínosem pro projekt bude zajištění provozu základní školy, vyučující podle waldorfské pedagogiky a respektujícího přístupu k dítěti. Do budoucna zvažujeme projekt rozšiřovat o děti s handicapem, sociálně vyloučené a cizince. Spolupracujeme s dalšími waldorfskými školami v ČR i ve světě.

 

JOHAN o.s.

www.johancentrum.cz

otevření Moving stationJsme sdružení, které se věnuje podpoře mladého umění a prezentaci profesionální alternativní scény. Naše projekty jsou adresovány především mladým lidem, studentům, umělcům, ale také dětem a jejich učitelům či vychovatelům.

V rámci projektu chceme vytvořit prostor, ve kterém bychom mohli podporovat mladé začínající umělce a provést je k jejich prvním veřejným vystoupením. Chceme přitom využít svých kontaktů na alternativní kulturní scénu v Česku i zahraničí a zvát zajímavé hosty a lektory.

 

Další partneři více či méně zapojení do projektu